Nieudana inauguracja Jantarek. Zobacz zdjęcia i wideo

Jantarki były kreatywne, ale nie potrafiły wykorzystać sytuacji strzeleckich
Jantarki były kreatywne, ale nie potrafiły wykorzystać sytuacji strzeleckich Arkadiusz Dobkowski
Piłkarki Jantaru Ostrołęka w inauguracyjnym starciu rundy wiosennej rozgrywek II ligi uległy w starciu rozegranym na stadionie przy ulicy Witosa KS Teresin 0:2.

Do przerwy podopieczne trenera Rafała Koska przegrywały 0:1, a same nie potrafiły wykorzystać kilku sytuacji strzeleckich. Najlepszą z nich zmarnowała w sytuacji sam na sam Laura Świerszcz. W drugiej odsłonie meczu gospodynie inicjowały akcje ofensywne, ale nie potrafiły wykorzystać rzutu karnego za sprawą Klaudii Płoskiej. Od 57. minuty meczu gospodynie grały z przewagą jednej zawodniczki.

Kolejne spotkanie Jantarki czeka na wyjeździe w starciu z KU-AZS UW Warszawa, w niedzielę, 10 kwietnia o godz. 14.00.

KS Jantar Ostrołęka - KS Teresin 0:2 (0:1)
Jantar: Kulesik - Koper, Dudziec, Zając, Niźnik - Galarska, Majewska, Płoska, Milewska - Ostrowska, Świerszcz oraz Michalak, Komor