Nieskuteczna Trójka poległa w końcówce (zdjęcia, wideo)

Jeden z najmocniejszych punktów Trójki, Radosław Żebrowski.
Jeden z najmocniejszych punktów Trójki, Radosław Żebrowski. Fot. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki nie mogą wygrać spotkania przed własną publicznością w obecnym sezonie II ligi. Tym razem podopieczni Waldemara Salisa przegrali z rezerwami Zeptera AZS UW Warszawa 26:27.

Trójka Ostrołęka - Zepter II UW Warszawa

W spotkaniu z beniaminkiem ligi ostrołęczanie zagrali nieźle w obronie, ale nie potrafili wykorzystać wielu okazji strzeleckich w ofensywie. Po pierwszej połowie meczu przegrywali zaledwie jedną bramką i głównie w tym zasługa bramkarza Michała Pyskły. Po zmianie stron gra była nieco lepsza, a do zwycięstwa zabrakło naprawdę bardzo niewiele.

Jeszcze na pięć minut przed końcem meczu to Trójka prowadziła 24:23 i wiele wskazywało, że komplet punktów trafi na konto naszych szczypiornistów. Niestety brak konsekwencji i skutecznego wykończenia akcji sprawił, że to rywalem wyszli na prowadzenie, którego mimo kilku okazji naszych zawodnikom nie udało się już zniwelować.

UMKS Trójka Ostrołęka - Zepter II AZS UW Warszawa 26:27 (10:11)