Nieskuteczna Korona HiD przegrała z Soną Nowe Miasto (zdjęcia, wideo)

A. Dobkowski
Niezwykle ambitnie walczący Michał Rychlik przy piłce.
Niezwykle ambitnie walczący Michał Rychlik przy piłce. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD doznali porażki w sobotnim spotkaniu 20. kolejki ligi okręgowej z Soną Nowe Miasto 0:1.

Korona HiD Ostrołęka - Sona Nowe Miasto

Podopieczni trenera Tomasza Słowika w starciu na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa w Ostrołęce mimo że wcale nie byli zespołem gorszym stracili komplet punktów. Jedyna bramka w sobotnim meczu padła w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu po trafieniu Łukasza Budzikowskiego.

Korona HiD grała nieskutecznie i nie potrafiła wykorzystać w pierwszej połowie meczu dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Po zmianie stron żółto-niebiescy nie potrafili stworzyć z kolei dogodnych okazji do strzelenia gola.

- Przegraliśmy spotkanie w którym mogliśmy spokojnie pokusić o zdobycie kolejnych punktów - mówi trener Korony HiD Tomasz Słowik. - Mimo że to my graliśmy w tym meczu lepiej i stworzyliśmy groźniejsze okazje pod bramką rywala, przegraliśmy mecz.

Korona HiD Ostrołęka - Sona Nowe Miasto 0:1 (0:1)

Bramka: Budzikowski 45.+1

Korona HiD: Szczechowiak - Manowski, Gawrych, Rupacz, Mierzejewski (60. Górski), Rychlik, Dzbeński, Chodkowski, Wysocki, Sokół, Nosek (55. Kubat)