Narew w ciągu porażek (zdjęcia, wideo)

Mimo zaciętej walki o każda piłkę w drugiej połowie wyniku nie udało się już zmienić. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze Narwi Ostrołęka nie mogą nadal odnieść zwycięstwa w rozgrywkach III ligi łódzko-mazowieckiej. Tym razem przegrali na własnym stadionie z Omegą Kleszczów 0:2.

Narew Ostrołęka - Omega Kleszczów

Przed spotkaniem nadzieje na korzystny wynik były duże, ale prysły jak bańka mydlana po dwudziestu minutach gry. Najpierw już w piątej minucie pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Kowalski, a następnie Andrzeja Łyzińskiego pokonał Łukasz Marciniak. Po straconych bramkach Narwianie nie mogli się podnieść i strzelić kontaktowej bramki.

Najlepszą okazję do tego mieli na początku drugiej części gry, kiedy idealnie w tempo w pole karne piłkę do Przemysława Olesińskiego dograł Piotr Strzeżysz, ale napastnik Narwi posłał piłkę nad bramką. Goście nie pozostawali nam dłużni i mogli podwyższyć wynik meczu z rzutu karnego. Fantastycznie jednak jedenastkę obronił Andrzej Łyziński, który udanie interweniował również w dwóch sytuacjach sam na sam. Ostatecznie spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Omegi Kleszczów.

Narew Ostrołęka - Omega Kleszczów 0:2 (0:2)
Bramki: Kowalski 5., Marciniak 21.

Narew: Łyziński - Goderdzishvili, Stachowicz, Zalewski, Dzieruk (70. Zygmunt) - Kruczyński (46. Juśkiewicz), Strzeżysz, Roman (65. Świrski), Gwiazda - Olesiński, Niedźwiecki (90. Piersa)