Narew uległa Mazovii w Mińsku Mazowieckim

Piłkarze Narwi zatracili świetną formę z początku rundy jesiennej.
Piłkarze Narwi zatracili świetną formę z początku rundy jesiennej. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w zaległym spotkaniu 16. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej ulegli na wyjeździe Mazovii Mińsk Mazowiecki 0:1.

Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Janusza Puchalskiego zdobył w 56. minucie spotkania Rafał Słowik, który wykorzystał dobre podanie od Bartosza Kozakiewicza. Narwianie nie potrafili wyrównać mimo, że od 72. minuty meczu grali z przewagą jednego zawodnika. Za czerwoną kartkę (druga żółta) plac gry musiał opuścić Marcin Kowalczyk.

Zwycięstwo odniesione nad Narwią dało gospodarzom awans na trzecią pozycję w ligowej tabeli IV ligi. Podopieczni trenera Mariana Szaramy po porażce spadli na jedenastą lokatę i nad strefą spadkową mają zaledwie czteropunktowy zapas.

Rozgrywki IV ligi już przed tygodniem zakończyli piłkarze MKS Przasnysz i Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego ostatecznie uplasowali się na drugiej lokacie, a piłkarze prowadzeni przez trenera Pawła Kowalczyka na dwunastym miejscu.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Narew Ostrołęka 1:0 (0:0)

Bramka: Słowik 56.