Narew przełamała się w starciu z Mazurem. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze ostrołęckiej Narwi tym razem z kompletem punktów.
Piłkarze ostrołęckiej Narwi tym razem z kompletem punktów. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi przełamali się w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa. Podopieczni trenera Marcina Romana pokonali Mazur Gostynin 2:0.

MKS Narew Ostrołęka - Mazur Gostynin

Szkoleniowiec niebiesko-czerwonych ponownie miał ograniczone możliwości przy ustalaniu wyjściowego składu. Nie mógł skorzystać m.in. z Wojciecha Skorupiki, czy też Karola Pietrasiaka.

Mimo to piłkarze, którzy pojawili się na murawie bardzo chcieli odnieść zwycięstwo. Od pierwszej minuty meczu Narwianie mieli przewagę, ale nie potrafili jej udokumentować strzeloną bramką.

Na pierwsze trafienie kibice przybyli na stadion przy ulicy Witosa musieli poczekać aż do 82. minuty meczu, kiedy to wprowadzony w drugiej połowie meczu na plac gry Tomasz Niedźwiecki pokonał golkipera gości. Drugie trafienie w ostatniej minucie spotkania dołożył Michał Lelujka.

Już w środę 22 maja Narwianie w ramach zaległej 17. kolejki rozgrywek IV ligi na stadionie przy ulicy Witosa podejmować będą KS Łomianki.

MKS Narew Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:0 (0:0)
Bramki: Niedźwiecki 82., Lelujka 90.

Narew: Łyziński - Gawrych (46. Stachowicz), Dawidzki, Zalewski, Dzwonkowski - Górski, Strzeżysz - Pełtak (60. Lutrzykowski), Gontarz, Lelujka - Kubat (46. Niedźwiecki)