Narew pokonała Nafciarzy (video)

Sebastian Falęta jako drugi wpisał się na listę strzelców.
Sebastian Falęta jako drugi wpisał się na listę strzelców. Fot. A. Dobkowski
Podopieczni Krzysztofa Adamczyka w kolejnym spotkaniu przed własną publicznością pokonali Wisłę II Płock 2:0.

Bramki padły w pierwszej połowie meczu po trafieniach Marka Kaliszewskiego z rzutu wolnego i Sebastiana Falęty. To kolejne trzy niezwykle ważne punkty zdobyte przez niebiesko-czerwonych w rozgrywkach III ligi.

Pierwsza bramka w tym meczu padła po fantastycznym uderzeniu Marka Kaliszewskiego, który strzałem z trzydziestu metrów z rzutu wolnego pokonał Mariusza Bekas. Już pięć minut później podopieczni Krzysztofa Adamczyka podwyższyli rezultat tego meczu. Tym razem Sebastian Falęta świetnie odnalazł się w polu karnym rywala i skutecznym strzałem pokonał grającego trenera rezerw Wisły Płock Mariusza Bekasa.

W drugiej połowie spotkania Narwianie przeważali i mogli pokusić się o strzelenie bramki. Strzały Piotra Strzeżysza, Jakuba Kabali i Marka Kaliszewskiego nie przyniosły jednak gola dla naszego zespołu. Dobrze spisywał się w bramce drużyny z Płocka Mariusz Bekas. - Jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych w spotkaniu w rezerwami Wisły - mówił po meczu trener Krzysztof Adamczyk. - Stworzyliśmy dzisiaj dużo sytuacji strzeleckich z których potrafiliśmy wykorzystać dwie w pierwszej połowie meczu. To było nasze dobre spotkanie, widać pomysł na grę. Rozgrywaliśmy piłkę w środku pola i tworzyliśmy duże zagrożenie pod bramką rywala. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie jeszcze lepiej - dodał szkoleniowiec Narwi.

Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 2:0 (2:0)
1:0 Kaliszewski 19'
2:0 Falęta 24'

Narew: Janowski - Pragacz, Cios, Mohamed, Boniowski - Kaliszewski (74. Wargulewski), Wędzyński, Jakóbiak, Strzeżysz (85. Wilczewski) - Falęta (61. Kabala), Niedźwiecki