Narew od porażki rozpoczęła rundę wiosenną

Andrzej Łyziński po dziewięciu minutach meczu musiał opuścić plac gry.
Andrzej Łyziński po dziewięciu minutach meczu musiał opuścić plac gry. A. Dobkowski
Nie udała się wyprawa do Legionowa piłkarzom ostrołęckiej Narwi. Niebiesko-czerwoni na rozpoczęcie rundy wiosennej przegrali z miejscową Legionovią 0:2.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla ekipy prowadzonej przez trenera Kazimierza Puławskiego. Już w siódmej minucie gry na listę strzelców wpisał się Karol Ziąbski pokonując w dobrej sytuacji Andrzeja Łyzińskiego.

Dwie minuty później golkiper Narwi musiał opuścić plac gry, bowiem poza polem karnym odbił piłkę ręką. Sędzia bez wahania wyjął czerwony kartonik i kazał naszemu bramkarzowi opuścić plac gry. W jego miejsce między słupki stanął Piotr Dawidzki i prezentował się bardzo dobrze.

Goście jednak po zmianie stron strzelili drugą bramkę za sprawą Mateusza Sołtysa i odnieśli pewne zwycięstwo.

- Szkoda mi tego spotkania, bowiem straciliśmy szanse na dobry wynik w kilka minut - mówił trener Narwi Kazimierz Puławski. - Najpierw szybko stracona bramka, a później jeszcze przypadkowe zagranie ręką Andrzeja Łyzińskiego i czerwona kartka. Do tego kapitan Piotr Strzeżysz grał z grypą chcąc pomóc drużynie.

Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka 2:0 (1:0)

Bramki: Ziąbski 7. Sołtys 56.

Narew: Łyziński - Kuczewski, Pełtak, Jędrzejczyk, Dzwonkowski (78. Niedźwiecki), Sowa, Gwiazda (58. Zygmunt), Strzeżysz (58. Roman), Dawidzki - Nowak (83. Jóźwiak), Olesiński