Narew bez punktów w starciu z Naprzodem Skórzec

Najmłodszy zawodnik w ekipie niebiesko-czerwonych Kacper Krawul (przy piłce).
Najmłodszy zawodnik w ekipie niebiesko-czerwonych Kacper Krawul (przy piłce). A. Dobkowski
Narew Ostrołęka nie podtrzymała dobrej passy spotkań bez porażki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupie północ.

W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Marcina Romana musieli uznać wyższość Naprzodu Skórzec w wyjazdowym starciu 2:3. Spotkanie fatalnie rozpoczęła się dla niebiesko-czerwonych, którzy już w siódmej minucie meczu przegrywali 0:2.

Kontaktową bramkę po dwóch kwadransach gry zdobył Jakub Zalewski i do przerwy mieliśmy wynik 2:1. Po zmianie stron gospodarze zdobyli jednak szybko trzecią bramkę i ustawili mecz.

Narwianie walczyli do końca i za sprawą Jakuba Zalewskiego zdobyli drugą bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

W kolejnym meczu rywalem Narwi będzie MKS Ciechanów. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 25 sierpnia na godz. 16.00.

Naprzód Skórzec - Narew Ostrołęka 3:2 (2:1)
Bramki: 3. 7. 51. - Zalewski 33. 81.

Narew: Łyziński - Gawrych, Zalewski, Dawidzki, Skorupka - Strzeżysz - Pietrasiak, Stachowicz, Sowa (46. Górski), Krawul (60. Pełtak) - Niedźwiecki (46. Kubat)