Narew bez punktów w starciu z Mławianką Mława. Zobacz zdjęcia i wideo

A. Dobkowski
Mimo gry w dziewiątkę to Narwianie przeważali i stwarzali sytuacje bramkowe.
Mimo gry w dziewiątkę to Narwianie przeważali i stwarzali sytuacje bramkowe. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi nie przedłużyli passy zwycięskich spotkań w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Witosa ulegli Mławiance Mława 0:1.

MKS Narew Ostrołęka - Mławianka Mława

Jedyna bramka meczu padła w 54. minucie gry z rzutu karnego. Wcześniej to jednak niebiesko-czerwoni byli zespołem lepszym, aktywniejszym i stwarzali więcej sytuacji strzeleckich.

Podopieczni trenera Marcina Romana nie potrafili zdobyć bramki, a na dodatek stracili jednego z zawodników. Za dyskusje z sędzią plac gry musiał opuścić Piotr Dawidzki. Do tego tuż na początku drugiej odsłony meczu arbiter główny dopatrzył się przewinienia w polu karnym Jakuba Zalewskiego. Obrońca niebiesko-czerwonych otrzymał czerwoną kartkę, a Mławianka otrzymała rzut karny, który zamieniła na bramkę.

W kolejnych minutach meczu niebiesko-czerwoni mimo gry w dziewiątkę, atakowali i starali się wyrównać, ale niestety bezskutecznie. Ostatecznie stracili komplet punktów i zanotują spadek w tabeli IV ligi.

MKS Narew Ostrołęka - Mławianka Mława 0:1 (0:0)
Bramka: 54. (k)

Narew: Łyziński - Gawrych, Dawidzki, Zalewski, Skorupka - Stachowicz (67. Lutrzykowski), Strzeżysz, Pełtak, Dzwonkowski (88. Gontarz), Lelujka (60. Kubat) - Pietrasiak