Narew bez punktów po raz kolejny (zdjęcia, wideo)

Kamil Zygmunt próbuje przedrzeć się przez drugą linię zespołu z Karczewa.
Kamil Zygmunt próbuje przedrzeć się przez drugą linię zespołu z Karczewa. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali spotkanie przed własną publicznością z Mazurem Karczew 0:3.

Narew Ostrołęka - Mazur Karczew

Podopieczni Kazimierza Puławskiego do meczu musieli przystąpić w mocno okrojonym składzie bez kilku zawodników pauzujących za kartki i z powodu kontuzji. Nie zagrali m.in. Robert Jędrzejczyk, Marcin Roman, Mateusz Nakielski, Jakub Zalewski, Krzysztof Dzieruk.

Na rozgrzewce okazało się z kolei, iż urazu nabawił się Cezary Stachowicz, a jego miejsce szybko zajął Tomasz Jóźwiak. Po niespełna dwóch kwadransach gry łokciem w żebra został uderzony kapitan Piotr Strzeżysz i musiał opuścić plac gry zmieniony przez Tomasza Niedźwieckiego.

Goście przeważali w pierwszej połowie spotkania i zdobyli bramkę po strzele Rafała Komosy. Ten sam zawodnik strzelił po przerwie pokonując dobrze dysponowanego Andrzeja Łyzińskiego. Trzecie trafienie dołożył z kolei Damian Jakubik i to goście wywieźli komplet punktów.

Do tego od 67. minuty meczu Narwianie grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Piotra Dawidzkiego za dyskusje z arbitrem głównym meczu. Przez całe spotkanie podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego nie potrafili stworzyć sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.

Narew Ostrołęka - Mazur Karczew 0:3 (0:1)

Bramka: Komosa 28. 74. Jakubik 82.

Narew: Łyziński - Pełtak, Dawidzki, Chorąży, Jóźwiak - Goderdzishvili, Juśkiewicz (60. Kobrzyński) Zygmunt, Strzeżysz (30. Niedźwiecki), Gwiazda (78. Piersa) - Olesiński