Młodzicy: APN Ostrołęka – UKS AP Ostrów Mazowiecka 8:0 [ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2005 mają za sobą kolejne świetne spotkanie w lidze okręgowej młodzików. W ubiegłą sobotę przed własną publicznością rozbili oni UKS AP Ostrów Mazowiecka 8:0

- Pamiętajcie, my tu dyktujemy warunki – mówił przed meczem do swoich piłkarzy trener Paweł Zalewski. Jego słowa okazały się prorocze, gdyż APN rozegrał świetne zawody i w pełni kontrolował boiskowe wydarzenia.

Gracze APN już w pierwszej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą świetnego strzału z dystansu w wykonaniu Bartłomieja Krasiewicza. Na tym starania gospodarzy nie zakończyły się – Kacper Bąk podwyższył na 2:0 w 10. minucie, a osiem minut później było już 5:0, gdyż na listę strzelców wpisywali się Krystian Roman, Kacper Ciecierski i Miłosz Skowronek. Na kolejne bramki czekaliśmy do drugiej połowy meczu.

Po zmianie stron gole dołożyli Aleksander Borkowski (dwa) oraz Marcin Trzciński. Ostrołęccy piłkarze pokonali swoich rówieśników z Ostrowi Mazowieckiej różnicą ośmiu goli i sobotnie popołudnie mogli spędzić w dobrych nastrojach. Bilans APN-u po ośmiu meczach w lidze okręgowej młodzików to oczywiście osiem zwycięstw i bilans bramkowy 64:2. Druga w tabeli Ostrovia Ostrów Mazowiecka traci do ostrołęczan trzy punkty.

APN Ostrołęka – UKS AP Ostrów Mazowiecka 8:0
Bramki: 2’ Krasiewicz; 10’ Bąk; 15’ Roman; 16’ Ciecierski; 18’ Skowronek; 32’ 39’ Borkowski; 60’ M. Trzciński.
APN Ostrołęka: Dębski, Olbryś – Bąk, Bieńkowski, Borkowski, Brzostek, Ciecierski, Krasiewicz, Macioch, Roman, Sawicki, K. Skorupski, Skowronek, Śniadach, M. Trzciński.