Młodzi tenisiści zakończyli sezon Turniejami Mikołajkowymi. Zobacz zdjęcia i wyniki

Młodzi tenisiści stoczyli ciekawe pojedynki.
Młodzi tenisiści stoczyli ciekawe pojedynki. A. Dobkowski
W niedzielę 9 grudnia rozegrane zostały ostatnie w tym sezonie turnieje tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Mikołajowe Turnieje Tenisa Ziemnego

Po raz kolejny doszło do emocjonujących pojedynków. W grupie zawodników starszych z rocznika 1997 i młodsi zwyciężył Mateusz Matyczak, który w finale 6:3 pokonał Jakuba Majkowskiego.
Trzecie miejsce ex aequo zajęli Jakub Biedrzycki i Jan Ogonowski. W zawodach uczestniczyli również Kacper Rochniak, Bartosz Murach, Emilia Czapula i Michał Rosenbaum.

W grupie zawodników mini tenisa najlepszy okazał się Jakub Piątek, który w finałowym spotkaniu pokonał Rafała Majkowskiego 7:3. Kolejne miejsca zajęli Ludwik Ossowski, Igor Damięcki, Paweł Niewiarowski i Kacper Prusaczyk.

Ostatnie turnieje nie przyniosły większych zmian w klasyfikacji generalnej. W grupie zawodników starszych wygrał pewnie Mateusz Matyczak, który wyprzedził Jakuba Majkowskiego i Jakuba Biedrzyckiego. W grupie mini tenisa zdecydowanie najlepszy okazał się Jakub Piątek, a kolejne miejsca zajęli Bartosz Zaborowski i Rafał Majkowski.