MKS rozstrzelany w Kałuszynie

Paweł Nowak
Arkadiusz Borowy strzelił pierwszą bramkę dla MKS w sezonie 2010/2011. Jednak po meczu nie miał wielu powodów do zadowolenia. Fot. Paweł Nowak
Kiepsko zainaugurowali sezon 2010/2011 piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego. Trener Zbigniew Suchodolski przed wyjazdem na mecz spodziewał się trudnej przeprawy, ale zapewne nie przypuszczał, że zakończy się on pogromem.

W spotkaniu z Victorią Kałuszyn dały się we znaki problemy z defensywą. Zabrakło w niej przede wszystkim kapitana Mariusza Rościszewskiego, z kontuzją wystąpić musiał Kamil Tarcicki, a na bokach bloku obronnego miejsca zajęli młodzi jeszcze piłkarze. Spotkanie z wysokiego c rozpoczęli gospodarze i w 20 minucie wyszli na prowadzenie. Małkinianie zdołali jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu 1:1, ale pozostałych kontrataków na gole już nie zamienili. Jak mówi piłkarska prawda musiało się to zemścić. Solidnie wzmocniony beniaminek okazał się tego dnia wyraźnie lepszy i strzelając kolejne gole odniósł wyraźne zwycięstwo.

Victoria Kałuszyn - MKS Małkinia 5:1 (2:1)
Bramka: Arkadiusz Borowy

Skład MKS Małkinia:
R. Przesmycki, Ł. Gromek, K. Tarcicki, P. Gromek, B. Dawidczyk (65’ R. Siwek), A. Borowy (66’ E. Padewski), A. Najgrodzki, P. Jakubik, A. Imiński, P. Domalewski, K. Małkiński

Wyniki 1. kolejki Ligi Okręgowej, grupa siedlecka:
Korona Olszyc - LKS Ostrówek 8:1, Hutnik Huta Czechy - Czarni Węgrów 0:3, Mazovia Mińsk Mazowiecki - Zorza Sterdyń 1:3, Podlasie Sokołów Podlaski - Tygrys Huta Mińska 5:0, Zryw Sobolew - ŁKS Łochów 4:3, Wilga Miastków - Sęp Żelechów 1:1, Wektra Dziewule - Tęcza Stanisławów 0:1, Victoria Kałuszyn - MKS Małkinia 5:1