MKS Przasnysz zabrał komplet punktów Narwi. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze ostrołęckiej Narwi doznali pierwszej porażki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w rundzie wiosennej. W spotkaniu 23. kolejki na stadionie przy ulicy Witosa ulegli MKS Przasnysz 0:1.

MKS Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz

Jedyną bramkę sobotniego starcia w 42. minucie meczu zdobył Paweł Olszewski, który pokonał Andrzeja Łyzińskiego. Po strzale napastnika z Przasnysza piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od murawy i został wybita przez jednego z obrońców niebiesko-czerwonych.

Przez chwilę gra toczyła się dalej, ale po sygnalizacji sędziego liniowego, trafienie zostało uznane i do przerwy podopieczni Wiktora Pełkowskiego prowadzili 1:0. Narwianie również mieli swoje sytuacje strzeleckie, ale nie potrafili ich zamienić na bramkę.

W drugiej odsłonie meczu kibice zebrani na stadionie przy ulicy Witosa nie obejrzeli już bramek i komplet punktów powędrował do drużyny z Przasnysza.

MKS Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:1 (0:1)

Bramki: Olszewski 42.

Narew: Łyziński - Gawrych, Zalewski, Pełtak, Dzwonkowski - Lelujka, Strzeżysz (65. Gontarz), Górski (75. Lutrzykowski), Stachowicz, Pietrasiak - Kubat (55. Niedźwiecki)

Przasnysz: Kokosiński - Łazarz (62. Grędziński), Pełkowski, R. Wróblewski, Kamiński, Karczewski (89. M. Olszewski), Butryn, Rutkowski (75. Michalak), Ł. Wróblewski - J. Wróblewski (79. Płocharz), P. Olszewski