MKS Przasnysz w dziesiątkę ograł Bzurę Chodaków

Piłkarze z Przasnysz są pewni gry w IV lidze w przyszłym sezonie.
Piłkarze z Przasnysz są pewni gry w IV lidze w przyszłym sezonie. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz sprawili miłą niespodziankę w starciu 32. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego pokonali Bzurę Chodaków 3:1, mimo, że grali przez ponad siedemdziesiąt minut meczu w dziesiątkę. W 18. minucie meczu boisko za czerwoną kartkę musiał opuścić Kamil Rutkowski.

Na pierwsze trafienie kibice w Sochaczewie musieli poczekać do 56. minuty meczu. Wówczas napastnik gospodarzy wpisał się na listę strzelców pewnie egzekwując rzut karny. Stracona bramka nie podłamała jednak gości.

W 70. minucie meczu przasnyszanie wyrównali stan meczu za sprawą Krzysztofa Butryna. Dziesięć minut później prowadzenie podopiecznych trenera Wiktora Pełkowskiego dał Piotr Piasecki, a wynik sobotniego starcia ustalił Jakub Wróblewski.

- To bardzo ważne trzy punkty, które dają nam spokój i pewne utrzymanie w rozgrywkach IV ligi - skwitował pewne zwycięstwo swoich podopiecznych trener MKS Przasnysz.

Bzura Chodaków - MKS Przasnysz 1:3 (0:0)
Bramki: 56.(k) - Butryn 70. k, Piasecki 80. J. Wróblewski 90.

Przasnysz: Szymański (33. Kokosiński) - R. Wróblewski, Grędzinski (82. Michalak), Pełkowski, Kamiński - Ł. Wórblewski, Butryn, Chełchowski, Rutkowski - Piasecki, Olszewski (60. J. Wróblewski)