MKS Przasnysz rozstrzelał Mazovię

Przasnyszanie nie mieli litości dla kolejnego rywala z IV ligi
Przasnyszanie nie mieli litości dla kolejnego rywala z IV ligi A. Dobkowski
Kolejne trzy punkty zapisali na swoim koncie piłkarze MKS Przasnysz. Tym razem podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w meczu przed własną publicznością pokonali Mazovię Mińska Mazowiecki 5:1.

Wynik spotkania 7. kolejki IV ligi mazowieckiej w 19. minucie meczu otworzył Jarosław Chełchowski. Sześć minut później było już 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Artur Gawęda, wykorzystując dobre podanie od Kamila Rutkowskiego. Po zmianie stron kolejną bramkę na koncie przasnyszan zapisał Paweł Olszewski wykorzystując dobre dogranie od Piotra Piaseckiego. W ostatnim kwadransie gry MKS Przasnysz strzelił jeszcze dwa gole. Najpierw Kamil Rutkowski wykorzystał dobrą piłkę od Pawła Olszewskiego, a w kolejnej akcji Kamil Rutkowski świetnie obsłużył Macieja Smolińskiego. W efekcie gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo 5:1.

Kolejnym rywalem piłkarzy MKS Przasnysz będzie Wkra Bieżuń. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 19 września.

MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:1 (2:0)
Bramki: Chełchowski 19., Gawęda 25., Olszewski 57., Rutkowski 80., Smoliński 85.

Przasnysz: Wiśniewski - Przebierała, Pepłowski, Piasecki, Butryn, Chełchowski (55. Kosiorek), Rutkowski, Pragacz (70. Piotrowski), Grędziński, Gawęda (65. Smoliński), Olszewski