MKS Przasnysz rozbił Bzurę, Bug na remis z Ostrovią

Paweł Olszewski ustrzelił hattricka dla MKS Przasnysz
Paweł Olszewski ustrzelił hattricka dla MKS Przasnysz A. Dobkowski
W spotkaniu 9. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północnej piłkarze MKS Przasnysz rozbili Bzurę Chodaków 4:0.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego świetnie rozpoczęli środowe starcie, bo już po niespełna minucie meczu prowadzili 1:0. Paweł Olszewski wykorzystał świetną asystę Jarosława Chełchowskiego i otworzył wynik konfrontacji na stadionie w Przasnyszu. Dwie minuty później było już 2:0, a tym razem Piotr Piasecki wykorzystał dobrą asystę od Pawła Olszewskiego.

Szybko strzelone dwa gole ustawiły środowe starcie, a trzecie bramka w 18. minucie dobiła rywali. Tym razem Jarosław Chełchowski dograł do Pawła Olszewskiego, a ten już po raz drugi wpisał się na listę strzelców. W drugiej połowie meczu ten sam piłkarz po raz trzeci strzelił gola, po podaniu od Łukasza Kosiorka.

MKS Przasnysz - Bzura Chodaków 4:0 (3:0)
Bramki: Olszewski 1. 18. 53. Piasecki 3.

Przasnysz: Wiśniewski - Przebierała (85. Bednarski), Pepłowski, Piasecki (75. Gawęda), Butryn, Chełchowski (57. Smoliński), Rutkowski, Pragacz, Grędziński, Kosiorek, Olszewski (82. Piotrowski)

W drugim spotkaniu 9. kolejki z udziałem drużyn z naszego regionu Bug Wyszków w meczu przed własną publicznością zremisował z Ostrovią Ostrów Mazowiecka bezbramkowo.