MKS Przasnysz ograł Mławiankę Mława

Piłkarze MKS Przasnysz wciąż w wysokiej formie strzeleckiej
Piłkarze MKS Przasnysz wciąż w wysokiej formie strzeleckiej A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 13. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ pokonali Mławiankę Mława 3:0.

Pierwsze trafienie dla podopiecznych trenera Wiktora Pełkowskiego w 16. minucie meczu zdobył Michał Pragacz, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Arturze Gawędzie. Sześć minut później kolejną bramkę na koncie gospodarzy zapisał najskuteczniejszy napastnik IV ligi Paweł Olszewski, przy asyście Kamila Rutkowskiego. Tuż przed przerwą bramkę zdobył Artur Gawęda do którego piłkę dograł Jarosław Chełchowski.

W efekcie licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Przasnyszu cieszyli się z pewnego zwycięstwa gospodarzy 3:0. Kolejny mecz podopiecznych trenera Wiktora Pełkowskiego czeka na wyjeździe z Naprzodem Skórzec.

MKS Przasnysz - Mławianka Mława 3:0 (3:0)
Bramki: Pragacz 16.(k), Olszewski 22., Gawęda 44.

Przasnysz: Wiśniewski - Przebierała (90. Bednarski), Butryn, Grędziński, Pepłowski, Pragacz, Chełchowski, Rutkowski, Gawęda (69. Smoliński), Kosiorek, Olszewski (78. Michalak)