MKS Przasnysz ograł Mazura w Gostyninie

Szkoleniowiec MKS Przasnysz - Wiktor Pełkowski.
Szkoleniowiec MKS Przasnysz - Wiktor Pełkowski. A. Dobkowski
Kolejne dobre zawody zapisali na swoim koncie podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego.

MKS Przasnysz w wyjazdowym spotkaniu pokonał Mazur Gostynin 3:1 i zapisał na swoim koncie ważny komplet punktów. Do przerwy przasnyszanie prowadzili 1:0 po bramce strzelonej przez Pawła Olszewskiego. Tuż po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania, a tym razem na listę strzelców wpisał się Rafał Wilamowski.

To jednak podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego byli zespołem zdecydowanie lepszym i zdobyli kolejne bramki. W 64. minucie meczu Paweł Olszewski został sfaulowany w polu karnym przez Kamila Kosińskiego. Sędzia nie miał innego wyjścia, jak wskazać na jedenasty metr boiska. Do piłki podszedł kapitan Krzysztof Butryn i pewnym strzałem skierował futbolówkę do bramki rywali.

Golkiper Mazura Robert Ratajski musiał w drugiej odsłonie meczu jeszcze raz wyjmować piłkę z siatki. W 79. minucie gry Paweł Olszewski wykorzystał fatalny błąd defensywy gospodarzy i strzelił trzecią bramkę dla przasnyszan, którzy kilkanaście minut później mogli się cieszyć z kolejnego kompletu punktów.

W kolejnym starciu MKS Przasnysz podejmie Błękitnymi Gąbin. Spotkania zostało zaplanowane na sobotę, 17 maja.

Mazur Gostynin - MKS Przasnysz 1:3 (0:1)
Bramki: Rafał Wilamowski 47. - Paweł Olszewski 34. 79., Butryn 65. (k)

Przasnysz: Kokosiński - Pełkowski, Kamiński (74. Karczewski), R. Wróblewski, Grędziński (56. Przebierała), Chełchowski (21. Rutkowski), J. Wróblewski, Piasecki, Ł. Wróblewski, Olszewski, Butryn (82. Michalak)