MKS Przasnysz już w półfinale Pucharu Polski w okręgu

MKS Przasnysz coraz bliżej finału
MKS Przasnysz coraz bliżej finału Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz przeciętnie radzą sobie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej, ale są coraz bliżej sukcesu w Pucharze Polski na Mazowszu w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Tym razem podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w ćwierćfinałowym starciu rozegranym na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce pokonali miejscową Koronę 3:0 i awansowali do półfinału rozgrywek. Prowadzenie gościom już w drugiej minucie meczu zapewnił Łukasz Kosiorek. Jeszcze przed przerwą drugiego gola zdobył Artur Gawęda. W drugiej odsłonie meczu Łukasz Kosiorek przypieczętował pewne zwycięstwo zespołu z Przasnysza, strzelając trzeciego gola.

Przed podopiecznymi trenera Wiktora Pełkowskiego trudne zadanie, jakim będzie konfrontacja z Tęczą JBB Łyse. Spotkanie zostanie rozegrane w środę, 19 października o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Makowskiej. W przypadku awansu finał rozgrywek Pucharu Polski w okręgu został zaplanowany na sobotę, 26 listopada o godz. 13.00. Zwycięzca meczu półfinałowego MKS Przasnysz - Tęcza JBB Łyse zmierzy się w nim z lepszym z pary Wkra Żuromin - MKS Ciechanów.

Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:3 (0:2)

Bramki: Kosiorek 2. 65. Gawęda 40.

Przasnysz: Michalak (60. Szymański) - Butryn, Chełchowski, Urbański (46. T. Pragacz), Zakrzewski (60. Bartosiewicz), M. Pragacz, Rutkowski, Kosiorek, Przebierała (80. Pepłowski), Gawęda, Smoliński