MKS nadal bez przełamania

Wyniki zespołu  MKS nadal uzależnione są w dużej mierze od formy najskuteczniejszego strzelca Przemysława Domalewskiego.
Wyniki zespołu MKS nadal uzależnione są w dużej mierze od formy najskuteczniejszego strzelca Przemysława Domalewskiego. P. Nowak
Piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego nadal mają ogromne problemy ze zdobywaniem punktów w rozgrywkach siedleckiej ligi okręgowej. W ostatnim spotkaniu ulegli na własnym boisku rezerwom Pogoni Siedlce 1:3.

Mecz fatalnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 2. minucie stracili bramkę. Nieco ponad 10 minut później było już 1:1, a do remisu doprowadził Przemysław Domalewski. Kolejne minuty upływały pod znakiem przewagi gości, którzy po pół godzinie gry znów wyszli na prowadzenie. Gospodarze ograniczali się do kontrataków, a zagrożenie pod bramką Pogoni stwarzali również po stałych fragmentach gry. Skuteczność była jednak tradycyjnie piętą achillesową zespołu Sylwestra Sieroty. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 90. minucie, kiedy przyjezdni podwyższyli prowadzenie na 3:1 i ustalili tym samym wynik spotkania.

Sytuacja MKS w tabeli staje się coraz trudniejsza, a w najbliższej kolejce czeka kolejny trudny pojedynek na wyjeździe z liderem rozgrywek Czarnymi Węgrów.

MKS Małkinia - Pogoń II Siedlce 1:3 (1:2)
Bramki: Domalewski 14. - 2., 30. 90.

MKS: Przesmycki - Giziński (46. Tarcicki), Skłodowski, Rościszewski, Gromek P. - Padewski, Wojtkowski (38. Dębkowski), Najgrodzki, Borowy - Domalewski (70. Sokołowski), Imiński (65. Maliszewski P.)