MISTRZOWIE AGRO 2024 Ważne informacje dla uczestników plebiscytu

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO 2024
Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.

Warto dodać zdjęcie i opis

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku nominowanej osoby lub przy nazwie koła gospodyń, agroturystyki lub sołectwa, może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne, aby dodać ilustrację. Dzięki zdjęciom osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i odnajdują swoich faworytów. Dodatkowo przesłane przez uczestników akcji zdjęcia będą się ukazywać w artykułach na łamach drukowanego wydania gazety, które będą opisywać liderów plebiscytu.

Warto też rozszerzyć swoją prezentację w plebiscycie dodając więcej zdjęć i opis. Dzięki temu można pełniej zaprezentować się w ramach akcji. W opisie warto napisać o dokonaniach i sukcesach, można też dodać adres strony internetowej lub profilu na Facebooku. Taka prezentacja w ramach plebiscytu to znakomita, bezpłatna promocja. W czasie trwania głosowania prezentacje kandydatów oglądają tysiące internautów.

KLIKNIJ i prześlij
zdjęcie i opis

Jak zdobywać głosy

Przede wszystkim o nominacji do nagrody warto poinformować lokalną społeczności. W tym celu dobrze sprawdzą się materiały promocyjne - grafiki do publikacji w mediach społecznościowych i plakaty, które przygotowujemy bezpłatnie dla uczestników akcji. Można je zamówić poniżej.

O udziale w plebiscycie oczywiście warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Link do artykułu z wynikami głosowania można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora.

Właściciele gospodarstw agroturystycznych z pewnością mogą liczyć na głosy swoich dotychczasowych klientów. Wiadomość o udziale gospodarstwa w plebiscycie można przekazać np. SMS-em. Jeśli gospodarstwo ma swoją stronę na Facebooku, to koniecznie trzeba skorzystać także z tego kanału komunikacji (szczegóły poniżej).

Koła gospodyń wiejskich mają dodatkowo możliwość zachęcania do głosowania podczas różnych wydarzeń, w których biorą udział. To właśnie szczególnie gospodynie mogą liczyć na bardzo wiele głosów lokalnych społeczności.

W każdym przypadku najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w mediach społecznościowych[/b], a szczególnie w serwisie Facebook. Dzięki niej można łatwo i szybko dotrzeć do wielu osób i zdobyć wiele głosów w krótkim czasie.

Po rozpoczęciu głosowania na Facebooku:

  • warto opublikować na profilu lub fanpage'u post z podziękowaniem za nominację. To dobry sposób, aby pochwalić się wyróżnieniem i podziękować za docenienie tym, którzy zgłosili nominację. W treści posta warto zamieścić instrukcję głosowania.
  • niezależnie od publikacji listu, w kolejnych dniach plebiscytu, warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania. Można też na czas trwania plebiscytu zmienić tło na profilu lub fanpage'u. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatnie zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie grafikę lub ilustrację do umieszczenia jako zdjęcie w tle, wypełnij formularz poniżej.
KLIKNIJ i zamów
grafiki na Facebooka
  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się większej liczbie osób.
  • warto publikować posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • informuj o publikacjach w gazecie - jeśli będziesz liderem rankingu i rozmowa z Tobą ukaże się na łamach gazety, zrób zdjęcie telefonem i zamieść je na profilu lub fanpage'u
  • można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To skuteczny sposób, aby na bieżąco informować wszystkich o głosowaniu.

Możemy przygotować dla Ciebie projekt plakatu

Dla uczestników plebiscytu, poza bezpłatnymi grafikami do publikacji na Facebooku przygotowujemy także projekty plakatów do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ i zamów
projekt plakatu

Publikacje w gazecie i w internecie

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w naszym serwisie oraz w serwisach www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety.

Możesz przesłać wiadomość do głosujących

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach w gazecie i w internecie związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania w akcji
Mistrzowie Agro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE AGRO 2024 Ważne informacje dla uczestników plebiscytu - Polska News

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki