Metro najlepsze, Olimp na piątkę. Zobacz zdjęcia i wideo

Młodzi siatkarze Olimpu rozegrali dobre zawody.
Młodzi siatkarze Olimpu rozegrali dobre zawody. A. Dobkowski
KS Metro Warszawa okazało się najlepsze w IX Memoriale Arkadiusza Gołasia. W finale turnieju zawodnicy z rocznika 1999 pokonali rówieśników z Rzeszowa 2:1.

Podsumowanie IX Memoriału Arkadiusza Gołasia

Finałowe spotkanie było niezwykle ciekawym i emocjonującym widowiskiem. Pierwszego seta pewnie wygrali siatkarze Resovii 25:16. W kolejnych dwóch odsłonach lepsi byli zawodnicy ze stolicy, odnosząc zwycięstwa 25:23 i 18:16.

Piąte miejsce w zawodach zajęli siatkarze ostrołęckiego Olimpu prowadzeni przez trenera Norberta Majkowskiego. W decydującym starciu pokonali kadrę województwa lubelskiego 2:0.

W turnieju Olimp wystąpił w składzie: Przemysław Bałdyga, Kamil Matusiak, Robert Tyc, Łukasz Stojke, Rafał Krejszeff, Igor Wiśniewski, Patryk Stepnowski, Stefan Majkowski, Maciej Markowski, Jan Sawczenko, Maciej Jaskólski, Marcin Krupa i Stefan Bałdyga.

Najlepszym zawodnikiem turnieju - MVP został Mateusz Janikowski (Metro Warszawa). Najlepszym atakującym organizatorzy uznali Bartosza Firszta (Huragan Wołomin). Najlepszym rozgrywającym został Kamil Zarewicz (Resovia Rzeszów).

Głównym sponsorem imprezy był Urząd Miasta. Sponsorami dodatkowymi: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy MEBPOL, Bank BGŻ, Sklep Sportowy MG Sport, Siłownia Forma5 Club. Patronat medialny sprawował Tygodnik Ostrołęcki.