Małkinia znów bez punktów

Paweł Nowak
Piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego kiepsko rozpoczęli sezon 2010/11.
Piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego kiepsko rozpoczęli sezon 2010/11. Fot. Paweł Nowak
Piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego jeszcze nie dawno liczyli passę meczów bez porażki. Od 4 spotkań natomiast (2 sparingi i 2 mecze ligowe) muszą liczyć kolejną passę, ale ta już im chluby nie przynosi, bowiem wszystkie mecze kończyły się porażką.

Tygrys Huta Mińska nie wydawał się mocnym rywalem, a jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Mecz drugiej kolejki siedleckiej okręgówki był dość wyrównany. Obydwie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia bramki, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Na kilka minut przed przerwą sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienili gospodarze.

W drugiej części gry, mimo kolejnych dogodnych sytuacji podopiecznych Zbigniewa Suchodolskiego, piłka jak zaczarowana mijała bramkę rywali, co frustrowało już piłkarzy i zaostrzyło atmosferę meczu. Na 10 minut przed końcowym gwizdkiem piłkarz Tygrysa chciał prawdopodobnie dośrodkować piłkę, ale ta wypadła do bramki Radosława Przesmyckiego ustalając wynik spotkania na 2:0.

Po dwóch kolejkach Małkiniacy zajmują w tabeli ostatnie miejsce. W sobotę 28 sierpnia przeciwko Zorzy Sterdyń zagrają w tym sezonie po raz pierwszy przed własną publicznością i można mieć tylko nadzieję, że fakt ten zmobilizuje zawodników do zdobycia pierwszych w tym sezonie punktów. Okazja do przerwania fatalnej passy nadarzy się jednak wcześniej. W środę 25 sierpnia o godz. 17 MKS podejmował będzie na własnym stadionie ŁKS Łochów w I rundzie Pucharu Polski.

Tygrys Huta Mińska - MKS Małkinia 2:0 (1:0)

Skład MKS Małkinia: Przesmycki Radosław, Gromek Łukasz, Tarcicki Kamil (64' Dawidczyk Bartosz), Rościszewski Mariusz, Gromek Paweł (80' Maliszewski Przemysław), Borowy Arkadiusz (74' Padewski Emil), Najgrodzki Adam, Jakubik Paweł, Imiński Arkadiusz, Domalewski Przemysław, Małkiński Kamil