Niedawno czytaliśmy o zaręczynach Małgosi Sienkiewicz z Pawłem Borysewiczem. W piątek odbył się ślub. Z pewnością był to dla nich wyjątkowy dzień. Zdjęcia z tej uroczystości i komentarze znajdziesz w tym artykule. Para poznała się w programie Rolnik szuka żony. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule niżej.

Zobacz galerię

Małgorzata Sienkiewicz jest już żoną Pawła Borysewicza. Para wzięła ślub w piątek. W sobotę odbyły się poprawiny. Od początku to wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Małgosia i Paweł poznali się w programie Rolnik szuka żony. W sobotę rano na Instagramie Małgorzaty Sienkiewicz (@rolnikwszpilkach) pojawiło się wiele mówiące zdjęcie. Zobaczcie zresztą sami:

Pod postem pojawiło się masę komentarzy z gorącymi gratulacjami:

- Gratulacje! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia - napisała jedna z internautek.

Oto pierwsze zdjęcia z ceremonii ślubnej, opublikowała ja Marta Manowska, prowadząca program Rolnik szuka żony.

- Szczęśliwa, wzruszona Życzę Wam pięknego życia - napisała ma Instagramie Marta Manowska.

Następnego dnia szczęśliwa Małgosia wrzuciła do internetu zdjęcie z poprawin. Fotografię skomentowała Marta Manowska:

- Bawcie się pięknie Dziękujemy za wczoraj.

Małgorzata Sienkiewicz odpisała:

- My również dziękujemy, dzięki naszym gościom ten weekend jest najwspanialszym w życiu! Super że byliście wśród nas!

Małgorzata Sienkiewicz była uczestniczką 4 edycji „Rolnik szuka żony”. Przyszła do programu, by znaleźć swoją drugą połówkę. 28-letnia rolniczka pochodzi z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo. Do szczęścia brakowało jej tylko miłości, dlatego zgłosiła się do programu.

Zawsze pchała się na ciągnik, więc szuka męża - rolnika

MAŁGOSIA SIENKIEWICZ POZNAŁA SIĘ Z PAWŁEM BORYSEWICZEM W ROLNIK SZUKA ŻONY

W programie Rolnik szuka żony wybrała Pawła Borysewicza, z którym już od roku układa sobie życie. Kiedy para poznała się w programie, Paweł mieszkał i pracował w Szwecji. Zakochani spotykali się więc sporadycznie w czasie jego urlopu. Jednak już od lutego tego roku wszystko się zmieniło. Paweł zakończył pracę za granicą i zamieszkał u Małgosi. Wygląda na to, że wybór okazał się być trafny, ponieważ para postanowiła swój związek uświęcić w kościele.

Małgorzata Sienkiewicz z "Rolnik szuka żony" zaręczona z Pawłem Borysewiczem. Kiedy będzie ślub? [ZDJĘCIA]

Zobaczcie jedne z najlepszych momentów z życia pary:

Młoda rolniczka w sierpniu tego roku opublikowała wpis na swoim portalu na Instagramie, w którym poinformowała, że lada moment złożą sobie z Pawłem przysięgę małżeńską i będą bawić się na własnym weselu.

- Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy: nasz ślub i wesele już niebawem! - czytamy.

- Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia - mieliśmy rok, by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie. I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. „Rolnik Szuka Żony” spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu! (woleliśmy Wam powiedzieć to sami) - dodaje Małgorzata.

To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia para z "Rolnik szuka żony", która złoży sobie przysięgę małżeńską. Przypomnijmy, że obecnie trwa piąta seria programu Rolnik szuka żony.

Małgorzata Sienkiewicz z Rolnik szuka żony wzięła ślub w piątek 28.09.2018. To kolejny happy end pary z Rolnik Szuka Żony [ZDJĘCIA]

A w 2016 roku mieliśmy lokalny akcent programu "Rolnik szuka żony": ślub Roberta Filochowskiego z Milewa Wielkiego gm. Troszyn z Agnieszką, wybranką z programu

Marta Manowska o ślubach po programie "Rolnik szuka żony"