Makowianka bez punktów w starciu z Ciechanowem

T. Szymborski
Po faulu na Łukaszu Jeżu sędzia podyktował rzut karny dla Makowianki.
Po faulu na Łukaszu Jeżu sędzia podyktował rzut karny dla Makowianki. T. Szymborski
W jedynym meczu inaugurującym zmagania drużyn występujących w lidze okręgowej MKS Makowianka uległa na wyjeździe MKS Ciechan Ciechanów 1:4

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po kwadransie gry prowadzili 2:0. Najpierw w 6. minucie po strzale z bliskiej odległości Damiana Matusiaka piłkę z bramki musiał wyjmować Gorzoch. W 15. minucie po składnej akcji całego zespołu drugą bramkę dla swojego zespołu w tym meczu strzelił Matusiak. Goście przebudzili się dopiero w 20. minucie, ale strzał Damiana Milewskiego minął bramkę rywali.
Po przerwie kontaktową bramkę dla Makowianki z rzutu karnego zdobył Mariusz Galik, ale decydujące słowo należało do gospodarzy, który w ostatniej minucie meczu ustalili wynik meczu na 4:1.

MKS Ciechan Ciechanów - MKS Makowianka Maków Mazowiecki 4:1 (3:0)

Bramki: Matusiak 6. 15., Jarzynka 34., Chojnowski 90. - Galik 51 k.

MKS: Gorzoch - Ł. Pragacz, Bukowski, Milewski, Buczeński - Kozon (46. Jeż), Koneckowicz (85. Bedra), Galik, Poniatowski, T. Pragacz (77. Pawlak) - Skrzecz (46. Szczepański)