Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Łukasz Kulik: będę kandydował w wyborach na prezydenta Ostrołęki

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Fot. Beata Dzwonkowska
Obecny prezydent Ostrołęcki zapowiedział 22.11.2023 w mediach społecznościowych, że w kwietniowych wyborach w 2024 roku znów będzie się ubiegał o tę funkcję.

Oto fragmenty wpisu, który Łukasz Kulik zamieścił 22.11.2023 w mediach społecznościowych:

Jako Prezydent starałem się zgodnie z hasłem wyborczym Komitetu „Ostrołęka dla Wszystkich” reprezentować wszystkich wyborców, udowadniając, że jestem aktywnym i skutecznym liderem, który dba o dobro swojego miasta i jego mieszkańców. Moje działania dla Ostrołęki zawierały wizję rozwoju miasta jako przyjaznego, dynamicznego, ale zarazem szanującego swoją historię i tożsamość.
Ocena mojej osoby jako Prezydenta Ostrołęki może być różna w zależności od oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze samo wypełnianie i realizacja obietnic wyborczych jest wystarczające. Nie jestem osobą, która nie popełniła błędów, bo jak każdy z nas ma swoje dobre i złe momenty życia. W tym miejscu chciałbym podziękować za dotychczasowe zaufanie i wsparcie, a jednocześnie przeprosić za chwile słabości, które były związane ze stresem, czasem zmęczeniem czy też moim emocjonalnym angażowaniem się w działania na rzecz miasta.
Zarówno moje sukcesy, jak i problemy, z którymi się uporałem, dają mi siłę oraz większą mądrość życiową.
Ostrołęka jest miastem, które stoi przed wieloma wyzwaniami, ale ma także atuty które można wykorzystać. Położenie nad Narwią, dzięki któremu możemy stworzyć wiele atrakcji turystycznych i wzorem miast zachodnich „ożywić” tę część miasta (w tym kierunku powstały już projekty i rozpoczęły się pierwsze prace), zbudowanie trzeciego mostu, powstający nowoczesny blok gazowo-parowy, a w dalszym planie budowa elektrowni jądrowej, czy też powstanie jednostki wojskowej to tylko niektóre z nich.

Kto stanie w szranki z Łukaszem Kulikiem? Ewa Żebrowska-Rosak z ramienia PiS? Ktoś jeszcze? Póki co nikt otwarcie nie zapowiedział startu w wyborach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki