Łomacz z kadrą pokonali Belgów

Grzegorz Łomacz tym razem mógł cieszyć się ze zwycięstwa
Grzegorz Łomacz tym razem mógł cieszyć się ze zwycięstwa Arkadiusz Buczyński
Siatkarze reprezentacji Polski udanie zakończyli rywalizację w turnieju Ligi Światowej w Nancy. Podopieczni trenera Stephane'a Antigi pokonali Belgię 3:2.

Po porażkach z Brazylią i Francją w turnieju z Nancy przyszedł czas na spotkanie z Belgią. Tym razem Biało-czerwoni spotkanie rozpoczęli od porażki w pierwszym secie 19:25. W kolejnej odsłonie meczu nasi siatkarze odnieśli zwycięstwo 25:23. W trzecim secie ponownie lepsi byli podopieczni trenera Stephane'a Antigi wygrywając 25:22.

W czwartym secie do głosu doszli Belgowie i wyrównali stan rywalizacji, po wygranej 25:20. W tie-breaku lepsi okazali się nasi siatkarze, a ostatni zwycięski punkt zdobył Michał Kubiak.

Belgia - Polska 2:3 (25:19, 23:25, 22:25, 25:20, 13:15)
Polska: Konarski (26), Buszek (17), Kubiak (16), Kłos (13), Nowakowski (9), Łomacz, Zatorski (libero) oraz Kurek i Woicki