Łomacz bez medalu w Lidze Mistrzów

Grzegorz Łomacz tym razem nie miał powodów do zadowolenia.
Grzegorz Łomacz tym razem nie miał powodów do zadowolenia. Fot. M. Woźniak
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w których składzie występuje ostrołęczanin Grzegorz Łomacz zajęli ostatnie miejsce w turnieju finałowym rozgrywek Ligi Mistrzów.

Już sam awans do Finał Four polskiego zespołu, któremu nie idzie w tym sezonie w rozgrywkach ligowych był dużym wydarzeniem. Podopieczni Lorenzo Bernardiego w półfinałowym spotkaniu musieli uznać wyższość włoskiego zespołu Trentino BetClic 0:3. W meczu o trzecie miejsce mimo, iż wygrali pierwszego seta z rosyjskim Dynamem Moskwa, to w kolejnych setach rywale ze wschodu byli zdecydowanie lepsi i zdobyli brązowy medal.