Siatkarki Nike nie dały żadnych szans swoim rywalkom.
Siatkarki Nike nie dały żadnych szans swoim rywalkom. A. Dobkowski
Siatkarki Nike Ostrołęka bez żadnych problemów zdobyły kolejny komplet punktów do tabeli III ligi.

Nike Ostrołęka - LTS Lider Radom

Tym razem podopieczne trenera Tomasza Pakieły okazały się lepsze od zespołu LTS Lider Radom. Każdy kolejny set był popisem skuteczności gospodyń i całkowitej niemocy w drużynie gości.

Nasze siatkarki pewnie wygrały w pierwszym secie 25:7, w drugiej partii 25:5, a w trzecim secie przypieczętowały zwycięstwo 25:11. W efekcie w zaledwie 45 minut zdobyły trzy punkty.

W niedzielę, 1 grudnia bardzo ważne spotkanie czeka drużynę kadetek prowadzoną przez trenera Dariusza Werpachowskiego. Rywalem będzie Torstar Kobyłka. Początek konfrontacji w sali sportowej ZSZ nr 1 o godz. 15.00.

Nike Ostrołęka - LTS Lider Radom 3:0 (25:7, 25:5, 25:11)