Lider nie do zatrzymania (zdjęcia, wideo)

Do drużyny powrócił Patryk Obidziński, który rozegrał dobre zawody.
Do drużyny powrócił Patryk Obidziński, który rozegrał dobre zawody. Fot. S. Kaczmarczyk
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przegrali w spotkaniu przed własną publicznością z liderem rozgrywek Zepterem AZS UW Warszawa 24:37.

Trójka Ostrołęka - AZS UW Warszawa

Podopieczni trenera Arkadiusza Chełmińskiego rozegrali słabe zawody i nie byli wstanie przeciwstawić się drużynie, z którą w normalnej dyspozycji powinni powalczyć o korzystny wynik. W pierwszej połowie spotkania Trójka grała dobrze w obronie, ale nie potrafiła wykorzystać wielu piłek w ataku. W efekcie na przerwę schodziła przegrywając różnicą ośmiu bramek.

Po zmianie stron niestety lepiej nie było, a to goście byli zespołem zdecydowanie lepiej przygotowanym do sobotniego spotkania. Mimo ambitnej gry naszego zespołu porażka różnicą trzynastu bramek stała się faktem. Mimo, że w spotkaniu z Zepterem AZS UW Trójka zagrała bez kilku kontuzjowanych zawodników, to z pewnością od ostrołęckiego zespołu kibice wymagają gry na wyższym poziomie.

UMKS Trójka Ostrołęka - Zepter AZS UW Warszawa 24:37 (9:17)
Trójka: Rogiński, Pyskło - Wiśniewski 0, Kiwak 1, Ziemczyk 1, Kraszewski 0, Żebrowski 5, Ścibek 2, Wuszter 11, Majewski 0, Kolanowski 1, Gawkowski 0, Obidziński 3.