Kubota Tractor Show, czyli prostota i niezawodność

Artykuł sponsorowany

Wideo

Udostępnij:
Do koszenia trawy, prac ogrodniczych, odśnieżania, ale też do prac rolniczych… To tylko niektóre zastosowania maszyn marki Kubota: kosiarek i miniciągników. Jak się one sprawdzają, można się było przekonać w poniedziałek 11 kwietnia w firmie Agro-Metal w Rzekuniu, gdzie odbyło się Kubota Tractor Show.

Bohaterem tego show były oczywiście maszyny Kubota, które nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce. Kubota to uznana japońska marka, funkcjonująca na rynku od ponad stu lat. Jej dorobek jest imponujący. Zajmuje się m.in. produkcją maszyn rolniczych, komunalnych i budowlanych. I jest w tym jedną z najlepszych marek na świecie - dlatego właśnie firma Agro-Metal poszerzyła swoją ofertę o produkty Kuboty. Japońską markę wyróżniają solidność maszyn, precyzja ich wykonania, prostota w obsłudze, długa żywotność, a także oszczędność. W końcu pod względem spalania Kubota produkuje jedne z najbardziej oszczędnych maszyn, które wyposażone są w wysokoprężne silniki diesla.

Wielką zaletą produktów marki Kubota jest uniwersalność. Na pokazie mogliśmy zobaczyć maszyny, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane podczas różnych prac związanych z rolnictwem, sadownictwem, utrzymaniem trawników, obiektów sportowych, ale też i robotami komunalnymi. Goście firmy Agro-Metal mogli się przekonać, jak te maszyny o dość niepozornych rozmiarach dają sobie bez problemu radę z różnymi zadaniami. A później sami mieli możliwość ich przetestowania. Pokaz maszyn Kubota wzbogacał fachowy komentarz przedstawicieli tej marki. Dzięki temu można było się dowiedzieć niemalże wszystkiego o każdej z prezentowanych kosiarek, każdym z miniciągników. Padały też pytania, m.in. o obsługę maszyn. Ta, jak się okazuje, jest bardzo prosta. Części do maszyn są ogólnodostępne, i to w atrakcyjnych cenach, a serwis produktów japońskiej marki znajduje się na miejscu, w siedzibie firmy Agro-Metal.

Warto przyjrzeć się ofercie Kuboty już dziś. Firma Agro-Metal oferuje atrakcyjne promocje na maszyny. Przy zakupie można też skorzystać z finansowania fabrycznego na promocyjnych warunkach Kubota Finance 0 proc.

Agro-Metal to ostrołęcka firma założona w 1992 roku. Jej właścicielem jest Jacek Dmochowski. Obsługuje ona zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Z roku na rok się rozwija, starając wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. W 2014 roku otwarto więc salon sprzedaży i serwis maszyn w Rzekuniu, a w styczniu tego roku - Karcher Center. Agro-Metal prowadzi także sklep internetowy (www.agro-metal.com.pl).

Agro-Metal
ul. Kolonia 17 (przy trasie na Ostrów Mazowiecką)
07-411 Rzekuń
Otwarte w godz.: 8.00 – 17.00
Nr tel.: 29 764 10 50
E-mail: biuro@agro-metal.com.pl
Więcej informacji na stronie www.agro-metal.com.pl

Dodaj ogłoszenie