KS Wąsewo zbił Bartnika Myszyniec. Zobacz zdjęcia i wideo

KS Wąsewo liczy na lepszą rundę wiosenną
KS Wąsewo liczy na lepszą rundę wiosenną A. Dobkowski
Piłkarze KS Wąsewo w starciu 11. kolejki rozgrywek A klasy wysoko pokonali Bartnika Myszyniec 4:1.

Pierwsze trafienie w spotkaniu zaliczył Paweł Murawski, który już w 30. sekundzie meczu wpisał się na listę strzelców. Po kwadransie gry podopieczni Daniela Dziekońskiego odpowidzieli trafieniem Mateusza Wróblewskiego, ale tuż przed przerwą kolejną bramkę dla gospodarzy zdobył Rafał Żukowski, a w drugiej połowie meczu kolejnego gola strzelił Paweł Murawski. Wynik ustalił Adrian Waracki.
- Cieszymy się z pewnego zwycięstwa w meczu i ważnych trzech punktów na naszym koncie - podkreśla trener Leszek Skrzecz. - Początek sezonu był dla nas trudny, ale z meczu na mecz nasza gra wygląda coraz lepiej. Łapiemy właściwy rytm i mam nadzieję, że równie dobrze zaprezentujemy się w ostatnich meczach rundy jesiennej.

Piłkarze KS Wąsewo obecnie plasują się na dziewiątej pozycji w tabeli A klasie z dorobkiem piętnastu punktów. Podopieczni trenerów Michała Rychlika i Leszka Skrzecza odnieśli do tej pory pięć zwycięstw nad: Gryfem Kownaty Żędowe 3:2, Gladiatorem Słoszewo 5:1, Rzekunianką Rzekuń 4:0, GKS Strzegowo 4:2 i Bartnikiem Myszyniec 4:1. KS Wąsewo porażek doznało w starciach z: Orzycem Chorzele 1:3, Mazowszem Jednorożec 1:2, Kryształem Glinojeck 1:2, Jutrzenką Unieck 1:2, GUKS Krasnosielc 4:6 i Orłem Sypniewo 1:7. Z pewnością to wyniki, które nie satysfakcjonując samych piłkarzy i kibiców, ale KS Wąsewo miał trudny terminarz rozgrywek. Dwa ze spotkań musiał rozegrać w środowe popołudnie na wyjeździe.

Do rozegrania wąsewskim piłkarzom pozostały jesienią jeszcze dwa ligowe starcia, z beniaminkami A klasy - Kurpikiem Kadzidło i Koroną Karolinowo.