KS CK Troszyn uległ Tęczy JBB Łyse 0:8! Zobacz zdjęcia i wideo

Wynik derbowej konfrontacji pomiędzy KS CK Troszyn i Tęczą JBB Łyse zaskoczył z pewnością nie jednego kibica. A. Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse w derbowym spotkaniu pokonali KS CK Troszyn 8:0! i to jeszcze na terenie rywala.

Derby powiatu: KS CK Troszyn - Tęcza JBB Łyse

Spotkanie świetnie rozpoczęło się gości, którzy po niespełna dziesięciu minutach meczu prowadzili już 3:0. W ciągu pięciu minut drogę do bramki rywala dwukrotnie znalazł Adrian Gwiazda, który wraca do pełni formy. Trzecie trafienie było dziełem Kamila Bednarczyka.

Gospodarze starali się nawiązać walkę, ale podopieczni trenera Przemysława Stepnowskiego byli zespołem wyraźnie gorzej dysponowanym. Jeszcze przed przerwą bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Kazimierza Puławskiego strzelili Krzysztof Szymański i Maciej Siwak.

Po zmianie stron Tęcza nie spuszczała z tonu i mimo kilku zmian przeprowadzonych przez trenera Kazimierza Puławskiego stwarzała kolejne sytuacje bramkowe. Wykorzystali je kolejno: Krzysztof Szymański, Maciej Szymański i Paweł Magdaleński. Ostatecznie Tęcza odniosła pewne zwycięstwo 8:0, chociaż wymiar kary dla drużyny z Troszyna mógł być jeszcze większy.

- Straciliśmy bramkarza Arkadiusza Puściana i trzech obrońców, dlatego nasza gra nie wyglądała najlepiej - starał się tłumaczyć fatalną dyspozycję swoich piłkarzy trener Przemysław Stepnowski.

- Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, wróciło kilku zawodników, którzy pauzowali ze względu na kartki i kontuzje - mówił po meczu trener Kazimierz Puławski. - Mam nadzieję, że takich spotkań z pełnym zaangażowaniem i wolą walki do ostatnich minut będzie więcej.

KS CK Troszyn - Tęcza JBB Łyse 0:8
Bramki. A. Gwiazda 2, K. Szymański 2, K. Bednarczyk, M. Siwak, M. Szymański, Pa. Magdaleński