KS CK Troszyn bez szans w starciu z Tęczą JBB. Zobacz zdjęcia i wideo

Marek Kaliszewski był najlepszy zawodnikiem sobotnich derbów.
Marek Kaliszewski był najlepszy zawodnikiem sobotnich derbów. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn w derbowym starciu 15. kolejki ligi okręgowej ulegli Tęczy JBB Łyse 1:6. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego byli zespołem zdecydowanie lepszym i nie mieli litości dla formacji defensywnej gospodarzy.

Pierwsze trafienie już 16. minucie meczu na koncie gospodarzy zapisał Marek Kaliszewski, wykorzystując rzut karny. W 30. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Piotr Kamionowski, wykorzystując świetne dośrodowanie od Marka Kaliszewskiego. Jeszcze przed przerwą goście strzelili trzeciego gola, a tym razem drogę do bramki rywali znalazł Paweł Magdaleński.

Po zmianie stron Tęcza JBB grała nieco bardziej defensywnie, ale po kontrach pokusiła się o strzelenie kolejnych bramek. W 59. minucie meczu świetną akcję przeprowadzoną przez Marka Kaliszewskiego wykończył Marek Cichy, a jedenaście minut później po raz drugi w sobotnim starciu Roberta Florczykowskiego pokonał Piotr Kamionowski. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Piotra Gutowskiego, ale decydujące słowo należało do podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego.

W doliczonym czasie gry Mateusz Sowa strzałem z rzutu wolnego zaskoczył golkipera KS CK Troszyn i Tęcza mogła cieszyć się z efektownego zwycięstwa i kompletu punktów. Zwycięstwo gości oznacza, że przerwę w rozgrywkach spędzą w fotelu lidera ligi okręgowej.

KS CK Troszyn - Tęcza JBB Łyse 1:6 (0:3)
Bramki: Gutowski 81. - M. Kaliszewski 16.(k), P. Kamionowski 30. 70., Pa. Magdaleński 39., Cichy 59., Sowa 90.+2