KS CK Troszyn bez punktów w Sochocinie

Brak Piotra Bałas odbił się na funkcjonowaniu linii pomocy.
Brak Piotra Bałas odbił się na funkcjonowaniu linii pomocy. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn doznali wyjazdowej porażki z Wkrą Sochocin.

W starciu 28. kolejki rozgrywek ligi okręgowej podopieczni trenera Łukasza Bałazego przegrali 0:1, po bramce strzelonej w piątej minucie meczu za sprawą Damiana Makowskiego.

- W pierwszej połowie spotkania nie potrafiliśmy się przeciwstawić rywalom i stworzyć większego zagrożenia po bramkę rywala - podkreśla trener KS CK Troszyn Łukasz Bałazy. - Po zmianie stron stworzyliśmy kilka sytuacji strzeleckich, ale brakowało wykończenia akcji.

Kolejny mecz piłkarze prowadzeni przez trenera Łukasza Bałazego rozegrają przed własną publicznością. W sobotę, 11 czerwca na stadionie przy ulicy Słowackiego rywalem będzie Makowianka Maków Mazowiecki. Początek meczu zaplanowany na godz. 17.00.

Wkra Sochocin - KS CK Troszyn 1:0 (1:0)

Bramka: Makowski 5.

Troszyn: Florczykowski - Laskowski (10. Piekarski), Kopeć, Grochocki, Dzwonkowski - Parzych (60. Abramczyk), Sakowski, Grabowski, Chromik, Bałazy - Rudziński