Gmina Andrzejewo wystąpiła z wnioskiem o grant do Centrum Projektów Polska Cyfrowa o dofinansowanie zakupu sprzętu do zdalnego nauczania dla uczniów. Otrzymała 60 000 zł dofinansowania i kupiła laptopy dla uczniów i nauczycieli. I nie tylko.
Kupione zostały m. in. 24 laptopy, myszki oraz zestawy słuchawek z mikrofonem. Urządzenia zostały przekazane dyrektorom szkół podstawowych, którzy wypożyczą sprzęt najbardziej potrzebującym rodzinom, nieposiadającym komputerów umożliwiających naukę on-line.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.