Korona wygrywa kolejny sparing

Piłkarze Korony HiD walczyć będą o powrót do IV ligi mazowieckiej.
Piłkarze Korony HiD walczyć będą o powrót do IV ligi mazowieckiej. Fot. A. Dobkowski
Dobrą passę spotkań bez porażki w meczach kontrolnych przed rozpoczęciem ligi okręgowej podtrzymują piłkarze Korony HiD Ostrołęka.

Tym razem podopieczni Tomasza Słowika i Roberta Sokoła w wyjazdowym spotkaniu pokonali na stadionie przy ulicy Sportowej Kurpik Kadzidło 2:0 po bramkach strzelonych przez właśnie grającego trenera Słowika i Szymona Nowaka.
- W samej pierwszej połowie spotkania mogliśmy strzelić pięć bramek, ale zabrakło nam skuteczności i precyzji przy wykańczaniu stwarzanych sytuacji - mówi trener Tomasz Słowik. - W drugiej połowie meczu przy pewnym wyniku na zbyt dużo pozwoliliśmy rywalowi, ale mimo to nie straciliśmy bramki w tym meczu.

Kolejny sprawdzian dla ostrołęckiej Korony HiD w najbliższą środę, 10 sierpnia, kiedy to żółto-niebiescy udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Małkini z tamtejszym MKS.

Kurpik Kadzidło - Korona HiD Ostrołęka 0:2 (0:2)
Bramki: Słowik 12. Nowak 25.

Korona HiD: Szczechowiak - Manowski (46. Milewski), Gawrych, Górski, Borkowski - Nowak (46. Bałas), Nosek (46. Wysocki), Rychlik, Rupacz (46. Orzoł) - Sokół, Słowik