MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Korona rozgromiła Wieczfniankę przed barażami

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka po sezonie zasadniczym uplasowali się na pozycji wicelidera. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD prowadzeni przez grającego trenera Tomasza Słowika w ostatnim spotkaniu sezonu ligi okręgowej rozgromili na wyjeździe Wieczfniankę Wieczfnia aż 5:0.

Prowadzenie żółto-niebieskim po dwóch kwadransach gry dał Wiesław Świętochowski, a jeszcze przed przerwą o swoich nieprzeciętnych umiejętnościach strzeleckich przypomniał Piotr Kubat. W efekcie do przerwy Korona prowadziła pewnie 2:0. Po zmianie stron ponownie do siatki rywali trafił Piotr Kubat. Kolejne dwa gole były dziełem grającego trenera Korony HiD Tomasza Słowika. W efekcie żółto-niebiescy odnieśli pewne zwycięstwo i mogą szykować się już na barażowe spotkania z drugim zespołem siedleckiej ligi okręgowej, ŁKS Łochów. Stawką dwumeczu będzie awans do IV ligi.

Wieczfnianka Wieczfnia - Korona HiD Ostrołęka 0:5 (0:2)
Bramki: Kubat 41. 52. Słowik 74. 82. Świętochowski 30.

Korona HiD: Szczechowiak - Świętochowski, Ostaszewski, Rupacz - Ćwiek, Rychlik, Nosek, Górski, Nadrowski - Słowik, Kubat (61. Bałas)