Korona nie sprostała Sonie. Zobacz zdjęcia i wideo

Mimo ambitnej walki żółto-niebiescy po raz drugi wiosną bez zwycięstwa.
Mimo ambitnej walki żółto-niebiescy po raz drugi wiosną bez zwycięstwa. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony w spotkaniu 17. kolejki rozgrywek ligi okręgowej ulegli Sonie Nowe Miasto 1:3. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Nosek w 20. minucie meczu.

W drugiej odsłonie meczu gole na swoim koncie zapisali tylko goście. Niespełna minutę po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania bramkę zdobył Maciej Białorudzki. Kolejną bramkę strzelił Łukasz Brzeszkiewicz. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił najskuteczniejszy zawodnik Sony Michał Ernest.

Korona porażką z Soną Nowe Miasto praktycznie przekreśliła swoje szanse na awans do IV ligi mazowieckiej. Kolejny mecz piłkarze ostrołęckiej Korony mają zaplanowany w sobotę, 2 kwietnia. W wyjazdowym starciu zmierzą się z Wkrą Żuromin.

Korona Ostrołęka - Sona Nowe Miasto 1:3 (1:0)

Bramki: Nosek 20. - Białorudzki 46., Brzeszkiewicz 57., Ernest 90.+4