Korona lepsza od Mazowsza w Jednorożcu

Wiesław Świętochowski zdobył trzecią bramkę dla ostrołęckiej Korony HiD
Wiesław Świętochowski zdobył trzecią bramkę dla ostrołęckiej Korony HiD Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD udanie zainaugurowali rundę wiosenną rozgrywek ligi okręgowej. Mający nadal aspiracje walki o awans do IV ligi ligi podopieczni Tomasza Słowika pokonali w wyjazdowym spotkaniu Mazowsze Jednorożec 3:1.

Po pierwszej połowie spotkania żółto-niebiescy prowadzili 1:0 po trafieniu obchodzącego swoje 20-ste urodziny Piotra Kubata. W drugiej połowie meczu Mazowsze zdołało wyrównać za sprawą Artura Piotraka. Podopieczni Tomasza Słowika grali jednak do samego końca i w 83. minucie meczu wyszli na prowadzenie po strzale Szymona Nowaka. Wynik meczu już w doliczonym czasie gry ustalił Wiesław Świętochowski.

Mazowsze Jednorożec - Korona HiD Ostrołęka 1:3 (0:1)
Bramki: Piotrak 56. - Kubat 14. Nowak 83. Świętochowski 90.

Korona HiD: Szczechowiak - Jędrzejczyk, Ostaszewski, Rupacz - Nowak (85. Słowik), Manowski (46. Bałas), Nosek, Rychlik, Nadrowski (90. Obuchowicz) - Kubat (46. Kowalczyk), Świętochowski