Korona HiD z kompletem punktów. Zwycięstwo nad Bzurą

Paweł Dzbeński był autorem jedynej bramki dla ostrołęckiej Korony HiD.
Paweł Dzbeński był autorem jedynej bramki dla ostrołęckiej Korony HiD. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD zdobyli komplet punktów w wyjazdowym starciu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej - grup północ. Podopieczni Tomasza Słowika i Roberta Sokoła pokonali Bzurę Chodaków 1:0.

Bramkę na miarę trzech punktów w 55. minucie spotkania zdobył Paweł Dzbeński, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne Krzysztofa Majewskiego.

- Rozegraliśmy dobre spotkania na trudnym terenie i zdobyliśmy ważny komplet punktów - podkreśla trener Tomasz Słowik. - Rywal mimo, że plasuje się pod koniec ligowej tabeli wcale nie jest słabym zespołem i w pierwszej połowie przeprowadził kilka groźnych akcji.

Kolejne spotkanie piłkarzy ostrołęckiej Korony HiD czeka w środę 18 września. W meczu na stadionie przy ulicy Witosa rywalem będzie Polonia Warszawa. Spotkanie zaplanowano na godz. 16.30.

Bzura Chodaków - Korona HiD Ostrołęka 0:1 (0:0)

Bramka: Dzbeński 55.

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski, Karczewski, Grochocki, Borkowski - Dzbeński (75. Kuczewski), P. Kamionowski, Nosek, Majewski, Kuzia (70. Manowski) - Sokół