Korona HiD w derbowym starciu lepsza od KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

Po ciekawym starciu to Korona HiD była górą w starciu z KS CK Troszyn.
Po ciekawym starciu to Korona HiD była górą w starciu z KS CK Troszyn. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD pokonali w derbowym meczu 10. kolejki rozgrywek ligi okręgowej KS CK Troszyn 3:0 i zdobyli ważne punkty do ligowej tabeli.

Korona HiD Ostrołęka - KS CK Troszyn

Podopieczni trenera Tomasza Słowika w pierwszej połowie meczu przeważali i zdobyli bramkę za sprawą Mateusza Dudy w 25. minucie gry. Po dziesięciu minutach drugiej części spotkania mieliśmy już 2:0, a tym razem Michał Nosek wykończył zespołową akcję.

Korona mogła udokumentować swoją przewagę kolejnymi bramkami, ale brakowało skuteczności po wyprowadzonych przez żółto-niebieskich kontrach. Kilka sytuacji strzeleckich mieli również goście, ale nie potrafili zaskoczyć dobrze interweniującego Sebastiana Szczechowiaka.

Zwycięstwo gospodarzy przypieczętował w doliczonym czasie gry Sebastian Rudziński, który jak rasowy napastnik świetnie wykończył kontratak Korony HiD.

Korona HiD Ostrołęka - KS CK Troszyn 3:0 (1:0)
Bramki: Duda 25. Nosek 55. Rudziński 90.+3

Korona HiD: Szczechowiak - Grochocki (60. Kurpiewski), Manowski (80. Kaczyński), Karczewski, Robaszkiewicz - Duda, Wysocki, Nosek (70. Sokół), Górski, Dzbeński (85. Sakowski) - Rudziński,

Troszyn: Puścian - Tokarzewski, Kowalski (88. Tyszka), Mar. Korzeb, Jastrzębski - Długokęcki (15. Dzwonkowski), P. Kamionowski, Bałas, Mar., Korzeb (80. Żebrowski), Sejda (70. R. Kurpiewski), Gutowski