Korona HiD nie zdobyła Rzekunia (zdjęcia, wideo)

Zaciętej walk z obu stron w całym spotkaniu nie brakowało.
Zaciętej walk z obu stron w całym spotkaniu nie brakowało. Fot. A. Dobkowski
W derbowym spotkaniu na zakończenie jesiennych zmagań w Rzekuniu na boisku przy ulicy Miłej miejscowa Rzekunianka podzieliła się punktami z Korona HiD remisując 1:1.

Rzekunianka Rzekuń - Korona HiD Ostrołęka

Podopieczni Pawła Samsela rozegrali bardzo dobre zawody i pokazali, że mogą w tym sezonie jeszcze skutecznie powalczyć o utrzymanie w lidze. W pierwszym kwadransie meczu to żółto-niebiescy mieli więcej okazji strzeleckich i dłużej utrzymywali się przy piłce. Z minuty na minutę coraz groźniej z kontry atakowali gospodarze i w 33. minucie gry po jednej z takich akcji objęli prowadzenie po trafieniu Roberta Jaskólskiego (zobacz video).

W drugiej połowie meczu Koronie trudno było przedostać się pod bramkę rywala i skutecznie wykończyć akcję, co wyszło podopiecznym trenera Tomasza Słowika dopiero w 70. minucie meczu, kiedy to na listę strzelców wpisał się Mateusz Duda. Ostatecznie po ciekawym spotkaniu, pełnym walki doszło do podziału punktów.

- Zagraliśmy słaby mecz na zakończenie jesiennej części rozgrywek - powiedział po meczu trener Tomasz Słowik. - Nie wykorzystaliśmy kilku okazji na początku spotkania, a potem straciliśmy jeszcze bramkę, co utrudniło dodatkowo nam grę. Rzekunianka zagrał ambitnie i w pełni zasłużyła na jeden punkt.

Rzekunianka Rzekuń - Korona HiD Ostrołęka 1:1 (1:0)