Korona HiD nie dała szans Wkrze Bieżuń. Zobacz zdjęcia i wideo

Mimo asysty trzech rywali Michał Krupka pewnie umieścił piłkę w siatce rywali.
Mimo asysty trzech rywali Michał Krupka pewnie umieścił piłkę w siatce rywali. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenerów Tomasza Słowika i Roberta Sokoła pokonali Wkrę Bieżuń 3:1.

Korona HiD Ostrołęka - Wkra Bieżuń

Od pierwszych minut meczu żółto-niebiescy byli zespołem aktywniejszym i stwarzali dużo sytuacji strzeleckich. To jednak goście jako pierwsi zdobyli bramkę po trafieniu Michała Dzięgielewskiego.

Odpowiedź gospodarzy była niezwykle szybko i po niespełna kwadransie gry mieliśmy remisowy rezultat. Dobrą sytuację strzelecką wypracował sobie Michał Krupka i umieścił futbolówkę w siatce.

Jeszcze w pierwszej połowie meczu Korona HiD stworzyła kilka dobrych okazji, aby objąć prowadzenie. Strzał Michała Noska trafił w poprzeczkę, a przy bramce strzelonej przez Pawła Dzbeńskiego, arbiter główny dopatrzył się spalonego.

Podopieczni Tomasza Słowika i Roberta Sokoła z jeszcze większą determinacją przystąpili do walki w drugiej połowie meczu. Bramki Michała Noska i Piotra Kamionowskiego dały drużynie pewne zwycięstwo i pewną pozycję w fotelu lidera rozgrywek.

Korona HiD Ostrołęka - Wkra Bieżuń 3:1 (1:1)

Bramki: Krupka 14., Nosek 54., P. Kamionowski 84. - Dzięgielewski 11.

Korona HiD: Olkowski - Turek, Manowski, K. Kamionowski, Rupacz - Dzbeński, Kaczyński, Nosek (87. Słowik), P. Kamionowski - Krupka (70. Orzoł), Majewski (75. Szkopek)