Korona HiD na podium w Suwałkach

Podopieczni Michała Robaszkiewicza po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Młodzi piłkarze Korony HiD Ostrołęka zajęli trzecie miejsce w rozgrywanym w miniony weekend VI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Suwałkach.

Przez dwa dni młodzi piłkarze Korony walczyli o puchar prezydenta miasta Suwałk, ale niestety w grze o finał musieli uznać wyższość Jagiellonii Białystok. W drugim meczu jednak już o trzecie miejsce odnieśli zwycięstwo nad drugim zespołem z Podlasia. W zawodach zwyciężyli z kolei Litwini z FK Vytis, którzy w finale pokonali BSP Jagiellonię Białystok aż 5:0.

Końcowa klasyfikacja: 1. FK Vytis, 2. BSP Jagiellonia Białystok, 3. Korona HiD Ostrołęka, 4. MOSP Jagiellonia Białystok, 5. Rona 03 Ełk, 6. Rominta Gołdap, 7. FK Kowno, 8. OSiR Wigry Suwałki, 9. MOSP II Jagiellonia Białystok, 10. Wigry Suwałki, 11. Zihard Augustów, 12. FK Alytus, 13. Szkółka Piłkarska Suwałki rocznik 2001.