Korona HiD lepsza od Orła Sypniewo (zdjęcia)

Piłkarze Korony HiD stworzyli wiele bramkowych sytuacji, z których wykorzystali zaledwie trzy. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD kompletują zwycięstwa w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem podopieczni Tomasza Słowika pokonali Orzeł Sypniewo 3:1.

Korona HiD Ostrołęka - Orzeł Sypniewo

Gdyby żółto-niebiescy wykazali większą skuteczność to mogli w tym spotkaniu odnieść zdecydowanie wyższe zwycięstwo. Wszystko rozpoczęło się w 21. minucie meczu, kiedy to do bramki rywali trafił grający drugi trener Robert Sokół. Goście starali się odpowiedzieć, ale to Korona zdobyła kolejnego gola po strzale Piotra Kubata. Taki też rezultat utrzymał się do końca pierwszej odsłony meczu.

Po zmianie stron piłkarze z Sypniewa zdobyli kontaktowego gola za sprawą Krzysztofa Chodkowskiego. To jednak gospodarze zdecydowanie przeważali na placu gry, ale nie potrafili tego udokumentować. Kolejne dobre sytuacje strzeleckiego marnowali Paweł Kuzia i Robert Sokół. To jednak pierwszy z wymienionych zawodników na kilka minut przed końcem meczu po solowej akcji wpisał się na listę strzelców i przypieczętował zwycięstwo żółto-niebieskich, którzy zagrali po raz pierwszy w nowych strojach ufundowanych przez firmę Tamex.

Korona HiD Ostrołęka - Orzeł Sypniewo 3:1 (2:0)

Bramki: Sokół 21. Kubat 34. Kuzia 82. - Chodkowski 56.

Korona: Szczechowiak - Manowski (25. Górski), Polak, Wysocki, Borkowski - Nowak, Rychlik, Nosek, Kubat (70. Rupacz), Sokół, Kuzia (85. Olkowski)