Korona HiD druga w Młodych Orłach

Trener Michał Robaszkiewicz może być zadowolony z występu swoich podopiecznych.
Trener Michał Robaszkiewicz może być zadowolony z występu swoich podopiecznych. Fot. A. Dobkowski
Kolejny sukces w turnieju z mocną obsadą zaliczyli podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza, którzy zajęli drugie miejsce w turnieju Młode Orły 2000.

Podczas zawodów Korony HiD Ostrołęka rywalizowali z najlepszymi zespołami na Mazowszu oraz reprezentacjami województw warmińsko-mazurskiego oraz lubelskiego. Mimo, że w fazie grupowej Korona dwa spotkania przegrała i dwa wygrała, to korzystny układ spotkań spowodował, iż awansowała do półfinału. W nim pokonała druga drużynę Szkoły Futbolu Wilanów 4:0, a w finale zabrakło sił, aby wygrać z UKS 9 Siedlce. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Szymon Kędzierski.
- Zawody były udanym zakończeniem naszych występów na turniejach halowym zimą - mówi trener Michał Robaszkiewicz. - Poziom turnieju bardzo wysoki, tym bardziej cieszy mnie, że moi zawodnicy uwierzyli w swoje możliwości. Widać duży postęp w grze. Przed turniejem byłem pełen obaw, co do naszej gry, gdyż od dwóch tygodni nie trenujemy już na hali. Mimo to chłopcy pokazali kawał dobrego futbolu - dodał trener Michał Robaszkiewicz.

Wyniki Korony HiD, spotkania grupowe: Korona HiD - S.F.Wilanów 0:1, Korona HiD - Naprzód Brwinów 2:1, Korona HiD - Hetman Zamość 2:3, Korona HiD - K.S Ursus - 3:1. Półfinał: Korona HiD - SF Wilanów II 4:0. Finał: Korona HiD - UKS 9 Siedlce 1:3.

Klasyfikacja końcowa turnieju Młode Orły 2000: 1. UKS 9 Siedlce, 2. Korona HiD Ostrołęka, 3. Szkoła Futbolu Wilanów II, 4. Hetman Zamość, 5. Naki Olsztyn, 6. Szkoła Futbolu Wilanów I, 7. Naprzód Brwinów, 8. Agrykola Warszawa, 9. K.S Ursus, 10. Radomiak Radom.

Korona HiD podczas turnieju wystąpiła w składzie: Szymon Kędzierski, Mateusz Augustyniak, Kacper Bałas, Jakub Galarski, Wiktor Kruczyk, Damian Szymczyk, Alan Bednarczyk, Damian Słowik, Jakub Subczyński, Maciej Wawryszuk, Bartosz Zięba, Kacper Rybicki.