Korona HiD coraz bliżej awansu do IV ligi. Dziesiąte zwycięstwo z rzędu!

Świetna seria zwycięstw podopiecznych trenera Tomasza Słowika w lidze okręgowej podtrzymana. A. Dobkowski
Zwycięska seria spotkań w lidze okręgowej piłkarzy ostrołęckiej Korony HiD wciąż trwa. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Słowika przed własną publicznością pokonali Tęczę JBB Łyse 2:1.

W spotkaniu nie mogli wystąpić kontuzjowani Sebastian Szczechowiak, Robert Sokół i Patryk Wysocki. Zmiennicy spisywali się nieźle, ale Korona miała duże problemy z wykorzystaniem podbramkowych sytuacji strzeleckich.

Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis, a tuż po zmianie stron prowadzenie nieoczekiwanie objęli goście po trafieniu Adriana Gwiazdy w 47. minucie gry. Żółto-niebiescy odpowiedzieli bramką w 63. minucie po strzale Piotra Karczewskiego. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry zwycięską bramkę dla Korony z rzutu karnego zdobył Piotr Kamionowski.

- Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa, szczególnie, że do tego meczu nie mogliśmy przystąpić w optymalnym składzie - mówił po meczu trener Tomasz Słowik. - Zdobyliśmy ważny komplet punktów, który przybliża nas do awansu do IV ligi.

Korona HiD Ostrołęka - Tęcza JBB Łyse 2:1 (0:0)

Korona HiD: Karczewski 63. P. Kamionowski 89. (k) - A. Gwiazda 57.

Korona HiD: Olkowski - P. Kamionowski, Karczewski, Manowski, Rupacz - K. Kamionowski, Kaczyński, Orzoł (35. Kobyłecki) (90. Turek), Krupka - Nosek, Rudziński (75. Majewski)